banner641

Büyükşehir Sanat Tır'ı Müminler mahallesinde

“Gün Kardeşlik Günü” sloganıyla yola çıkan Büyükşehir Belediyesi Sanat Tırı’nın Sarıçam İlçesine bağlı Kürkçüler-Müminler Mahallesi’ndeki etkinliğinde vatandaşlar Zihni Aldırmaz’a büyük ilgi gösterdi.

Büyükşehir Sanat Tır'ı Müminler mahallesinde


Halkın sevgi gösterileriyle karşılanan ve özellikle çocukların büyük ilgi gösterdiği Zihni Aldırmaz, Meclis Üyesi Ömer Seyfettin Turan, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları ve mahalle muhtarlarıyla birlikte vatadaşları selamladı.

Binlerce kişinin takip ettiği etkinliklerde konuşan Zihni Aldırmaz, “Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Muhteşem bir tablo. Özellikle hanımların çoğunlukta olması memnuniyet verici. Çünkü hanımların sahip çıktığı her şey başarılı demektir” dedi.

banner560
Kürkçüler’e gelirken eline verilen hizmetlerin bir listesinin verildiğini kaydeden Zihni Aldırmaz, “Buraya önemli hizmetler yapmışız. Kısa sürede yaptığımız bu hizmetler bundan sonra da devam edecek. Beldenin girişine sinyalizasyon yaptırdık ve kazaların önüne geçtik. 10 kilometre kadar yol yaptık. Altyapı hizmetlerini getirdik. Gençlerimiz için spor tesislerini yeniledik. Adana’ya 32 köprü yaptık, iki köprü de buraya yapacağız” şeklinde konuştu.

Çocukların yoğun ilgi gösterdiği Zihni Aldırmaz, onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Etkinlikler kapsamında da bando ve türk halk müziği konserinin ardından film gösterimi yapıldı.
Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2013, 12:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640