Karalar’dan engel tanımayan yüreklere destek

Seyhan Belediyesi’nin destekleri ile Engelsiz Yaşam ve Farkındalık Derneği’nin hazırladığı “Sanatçı Yüreği Engel Tanımaz” temalı resim sergisi Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde Başkan Zeydan Karlar tarafından açıldı.

Karalar’dan engel tanımayan yüreklere destek
Engelsiz Yaşam ve Farkındalık Derneği’nin Seyhan Belediyesi’nin desteklerdi ile gerçekleştirdiği “Sanatçı Yüreği Engel Tanımaz” temalı resim sergisinin açılışını Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar yaptı. Açılış kurdelesi kesimi öncesi dernek başkanı Hacer Bulut katkılarını esirgemeyen ve açılışı gerçekleştirerek kendileri onurlandıran Başkan Karalar’a teşekkür etti.

banner560
 KARALAR: BİZLER KARDEŞÇE YAŞAMASINI BİLEN İNSANLARIZ

CHP Seyhan İlçe Başkanı Abeydullah Kolcu’nun da katıldığı acılaş töreninde Başkan Karalar, kardeşliğin önemine vurgu yaparken Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet payidar kalacağını söyledi. Başkan Karalar, “Derneğiniz Adana için çok önemli bir ekinliğe imza atıyor. Burada çok güzel çalışmalar var. Böyle güzel çalışmalara imza atan herkesi yürekten kutluyorum. Bizim ülkemizde insanlar barış içinde, kardeşlik içinde yaşarlar. Bizde inanıyoruz ki Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır” ifadelerine yer verdi.
Sergi 26 Ekim 2015 tarihine kadar gezilebilecek.
Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2015, 11:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz