TRT’ye Eurovision mektubu

Dünyadaki her Eurovision fanı gibi; Türk fanlarının da bu yarışmada ülkemizi ve bayrağımızı görmek istediğini belirten EurovisionDream - INFE Turkey ekibi adına Genel Koordinatör Ali Durgut, TRT Genel Müdürlüğü’ne bir mektup göndererek yarışmaya katılımımız konusunda destek istedi.

TRT’ye Eurovision mektubu
banner560

2012 'den bu yana Eurovision'a katılmadığımızı belirten Durgut,  "INFE TURKEY - EurovisionDream Resmi Eurovision Fan Kulübü" olarak bu sorulara direkt cevap aramak istedik ve geçtiğimiz günlerde tüm Eurovisionseverlerin ortak talebini resmi olarak dilekçe / ek dosya - mektup şeklinde "TRT Genel Müdürü sayın Şenol Göka ve TRT Müzik Dairesi Başkanı "Amber Türkmen’e iletildi” dedi. 

banner595
Resmi açıklama yakında yapılacak
TRT’den yapılan açıklamada ise, TRT Müzik Dairesi Başkanı Amber Türkmen’le, INFE Turkey Genel Koordinatörü Ali Durgut’un, mektup sonrası bir görüşme yaptığı belirtilerek,   “Eurovision ile ilgili açıklama yakında TRT tarafından yapılacaktır. Ayrıca EurovisionDream - INFE Turkey'in ve Genel Koordinatörü Ali Durgut'un çalışmaları TRT tarafından takip edilmekte ve takdirle karşılanmaktadır” denildi.  
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580