banner641

Arat ailesinin mutlu günü

Erden-Sevil Arat’ın torunu Sevil,Adananın tanınmış ailelerinden Zelzele’lerin oğlu Mahli ile evliliğe doğru ilk adımı attı

Arat ailesinin mutlu günü


Erden-Sevil Arat çiftinin torunu Armağan-Hakan Sakacalı’nın kızı Sevil ile Şükrü-Şükriye Zelzele çiftinin oğlu Mahi için öyle bir nişan töreni ve şöleni yapıldı ki,Yüreğir başta olmak üzere tüm Adana’da dillere destan oldu.

HERŞEY MUHTEŞEMDİ

Sular VIP’in muhteşem salonunda, 300’ü aşkın davetli saat 19.30’dan 24.00’e kadar coşkunun doruğuna çıktılar.Nişan Yüzüklerini takan Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Genel Müdürü Ali Önal’ın “Bir ömür boyu mutluluk” dileğinden sonra,gelin ve damat adayı ile arkadaşları ve akrabaları pisti neşe halkalarıyla süslediler.

ÜNLÜLER GEÇİDİ

Çok sayıda siyasetçi, işadamı, spor klübü yöneticisi ve teknik adamın katıldığı nişanda CHP İl Başkanı Orhan Sümer,MHP İl Yönetim Kurulu üyesi İsmail Hakkı Gözübatık, CHP Büyükşehiraday adayı Soner Çetin, CHP Seyhan aday adayı Yalçın Akyol, Adanaspor Teknik Direktörü Ercan Albay, MHP Yüreğir Belediye Meclis üyesi Bahtiyar Balaban protokolu temsil ettiler.

banner560

ÇİÇEK BAHÇESİ GİBİ

Nişana katılamayanların gönderdiği çiçek sepetleri, Sular VIP’in girişini çiçek bahçesine çevirdi.Konuklarla tek tek ilgilenen gelin adayının annesi Armağan Sakacalı’nın mutluluğu yüzünden okunuyordu. Sevil ile Mahi’nin birbirlerine çok yakıştıkları ise bütün konukların ortak görüşü oldu.MUHTEŞEM KIYAFET

Gelin adayı Sevil Arat’ın nişan kıyafeti tek kelimeyle muhteşemdi. Kırmızı kumaştan yapılan ve 1800’lerin Fransız Leydilerinin giydiği elbiselere benzeyen giysi içinde Sevil Arat bir prenses gibiydi.Bütün konuklar, bu çifte ömür boyu mutluluk dilerken, muhteşem nişan şöleni hafızalara coşkusuyla yerleşmiş oldu.


Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2013, 17:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640