banner676

Düğününde "Aman avrat dövme beni" şarkısını söyledi!

Salona davul çalarak giren damat, ‘Aman avrat dövme beni’ adlı bestesini seslendirdi

Düğününde "Aman avrat dövme beni" şarkısını söyledi!

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin önceki başkanlarından, Yazar-Gazeteci Çetin Yiğenoğlu, oğlu Özgür Ç.Yiğenoğlu’nun mürüvvetini görmenin mutluluğunu yaşadı.
Cangert ve Yiğenoğlu ailesi çocuklarının bu mutlu gününde, konuklarla yakından ilgilenerek güzel bir misafirperverlik örneği sergilerken, günün yorgunluğunu piste çıkarak genç çifte eşlik ederek çıkardılar.
TSYD Lokali Komşu Restaurant’ta gerçekleşen düğün töreninde nikahı Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar kıydı. Nikah akdinin tamamlanmasının ardından evlilik cüzdanını CHP Adana Milletvekilleri İbrahim Özdiş ve Zülfikar İnönü Tümer ile CHP İl Başkanı Ayhan Barut birlikte takdim etti.

DAVUL-DANS-MÜZİK ŞOV

banner625
Bu günün en büyük sürprizi, damadın davul çalarak salona girmesi oldu. Düğüne katılan misafirlerin büyük beğeni gösterdiği bu sürpriz gecenin ilerleyen saatlerinde damadın dans ve müzik gösterileriyle devam etti. Gelin Melike Cangert de dans pistinde muhteşem bir performans sergilerken, Melike – Özgür Ç. Yiğenoğlu çiftinin arkadaşlarıyla birlikte yaptığı dans düeti geceye renk kattı.

Malik – Serap Cangert ile Çetin – Sibel Yiğenoğlu çifti dünür olmanın mutluluğunu yaşarken, salonu dolduran konuklarla genç çiftin mutluluğunu doyasıya yaşama imkanı buldular. Gelinin kardeşleri İlker ve Eda Cangert ile damadın kardeşleri Nesrin ve Ayhan dans pistini bir an olsun boş bırakmazken, genç çiftin etrafında adeta pervane olurken, büyük bir mutluluk yaşadılar.

Bu arada damat Özgür Ç.Yiğenoğlu’nun kendi bestesi olan, “Aman avrat dövme beni” adlı şarkısı büyük beğeni kazanırken, genç çiftin güleryüzü, samimi tavırları, yaşadıkları mutluluk ve esprileri, düğüne katılan konuklara eşsiz dakikalar yaşattı. Gecenin sonunda konuklar genç çifti tebrik ederken, “Allah bir yastıkta kocatsın” temennisinde bulunup, her iki aileyi de kutlamayı ihmal etmedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz