Emniyet Müdürü YILDIZ Nikah Şahitliği Yaptı

Adana İl Emniyet Müdürü Selami YILDIZ, Şehit Polis Feydin GÜLEŞ’in oğlu Polis Memuru Emre GÜLEŞ’in nikah töreninde şahitlik yaptı.

Emniyet Müdürü YILDIZ Nikah Şahitliği Yaptı

 Selami YILDIZ’ın kendi koruma ekibinde görev yapan Emre GÜLEŞ’in  Çukurova Belediyesi Evlendirme Dairesinde düzenlenen nikah törenine, çiftin ailesi, yakınları ile İl Emniyet Müdürü Selami YILDIZ ve beraberindeki çok sayıda polis katıldı. 

    İl Emniyet Müdürü Selami YILDIZ, 1992 yılında Mardin ilinde vatanı uğruna can veren Şehit Polis Feydin GÜLEŞ’in Polis oğlu Emre GÜLEŞ ve İnci ÖZ’ün nikâhında bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirterek yaptığı konuşmasında, “Toplumun temel taşı ailedir, şimdi de bir ailenin kurulmasına şahitlik ediyoruz. Ailelerin uzun soluklu sürmesi için evlilikte hoşgörü, sevgi, saygı ve karşılıklı anlayış çok önemlidir” diyerek kahraman babasının şerefli mesleğini devam ettiren Emre GÜLEŞ ve eşine ömür boyu mutluluklar diledi. 

Çukurova Belediyesi Evlendirme Memuru yeni evlenen çiftlere sağlık ve mutluluk dolu bir hayat dileyerek gelin ve damada bir ömür boyu mutluluklar diledi.
    

banner625
    Yapılan konuşmaların ardından mutluluğa evet diyerek imzalar atıldı. Genç çifte aile cüzdanını İl Emniyet Müdürü Selami YILDIZ verdi. 
    
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz