banner646

Meltem ile Ferhat Mutluluğa Kucak Açtı

Serap – Necati Aslangören’in güzel kızı Meltem, Süreyya – Güven Özerkan’ın yakışıklı oğlu Ferhat ile evlenerek mutluluğa kucak açtılar.

Meltem ile Ferhat Mutluluğa Kucak Açtı

Uptown Balo Salonunda gerçekleştirilen düğün’de genç çiftlerin nikahını Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar kıydı.

KARALAR, “BİRBİRİNİZİ SEVİN BUNUN İÇİN EMEK VERİN”

Başkan Zeydan Karalar, nikah öncesi genç çiftler nasihatta bulunarak “Birbirinizi sevin. Bunun için emek verin.Birbirinize saygı duyun, bunu gösterin. Hata yaparsanız kabul edin ve özür dileyin. En önemlisi yaşama çözüm odaklı bakın. Çocuklarınızı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkilapları doğrultusunda yetiştirin.” Diye konuştu.

banner560
Genç çiftlerin nikahını kıyıp, evlilik cüzdanını güzel gelin Melteme teslim eden Başkan Karalar, SEYMER’de üretilen el emeği göz nuru seramik ürünlerden hediye etti.

Meltem – Ferhat çiftinin şahitliğini Bilge Özyazgan  ve Ersen Mayda’nın yaptığı nikahın kıyılması sonrası getirilen düğün pastasının kesilmesinin ardından Uptown orkestrası ilk parçayı  genç çiftler için çaldı. Seçkin davetlilerin dans ve hareketli parçalara eşlik etmesi ile gece eğlenceye dönüştü.

Serap – Necati Aslangören ve Süreyya – Güven Özerkan’ın davetlilerle tek tek ilgilenmesi göz dolduruken, çocuklarını evermenin mutluluğu ile duygusal anların yaşanmasına vesile oldular.

Damat Ferhat ile Babası Güven Özerkan’ın birlikte verdikleri gitar resitali davetliler tarafından ayakta alkışlandı.

Güzel ve eğlenceli geçen düğün sonrası genç çift balayı için Tayland’a uçtu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner626

banner645

cyberturk.biz