Mimar Gözde ile Mühendis Bahadır evlendi

İç Mimar Gözde Tüzün ile Tekstil Mühendisi Bahadır Aydın Weddinğ Panaroma Park’ta düzenlenen görkemli tören ile dünya evine girdi.

Mimar Gözde ile Mühendis Bahadır evlendi
banner560

Şahitliğini İlay Karsal, Merve Sarıgül, Soykan Aşkın ve İbrahim Gökhan Yurdakul’un yaptığı Gözde-Bahadır çiftinin nikahını Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar kıydı.
Nikah Töreni esnasında genç çiftlere tavsiyelerde bulunan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, “Birbirinizi sevin. Mutlu olun. Çünkü mutlu eşlerin çocuklarıda hem zeki hem de mutlu olur” diyerek Evlenme Cüzdanını gelin hanıma verdi. Ömür boyu mutluluk diledi.


TMMOB Mimarlar Odası Adana Şube Başkanı Ozan Tüzün ile Suzan Tüzün’ün biricik kızları Gözde, Fatma-Mehmet Aydın’ın oğlu Bahadır Aydın’ın düğün törenine akraba ve seçkin davetliler katıldı.  Suzan–Ozan Tüzün ve Fatma–Mehmet Aydın çifti davetlilerle tek tek ilgilenerek geceye renk kattılar.


Grup Armoni’nin çalıp seslendirdiği slow ve hareketli parçalar ile dans edip, eğlenen genç çift ve davetliler gecenin ilerleyen saatlerine kadar güzel bir gece geçirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER