Oğuz ve Demir ailelerinin mutlu günü

Siirt’in Eruh İlçesi’nde yerleşik Binerveli Azebi Aşireti’ne mensup Oğuz ailesi ile Ceyhan eşrafından Demir ailesi akraba oldu.

Oğuz ve Demir ailelerinin mutlu günü

Adana’da teknoloji mağazası sahibi Gürcan Demir, gönlünü kaptırdığı Yağmur Oğuz ile görkemli bir düğünle dünya evine girdi. Şirin Müzikhol’deki düğün töreninde Yağmur- Gürcan Demir çiftinin mutluluğunu paylaşan yakın akrabaları, dostları ve arkadaşları doyasıya eğlendi. 

banner625
Siirt’in Eruh İlçesi’nde yerleşik Binerveli Azebi Aşireti’ne mensup Oğuz ailesi, güzel kızları Yağmur Oğuz’u Ceyhan eşrafından Demir ailesinin yakışıklısı Gürcan’a gelin verip, akraba oldu. Kızlarının mürüvvetini görmenin sevincini yaşayan Kudret ve Musa Oğuz ile oğlunu evlendirmenin gururunu yaşayan Mine Demir, düğüne katılan seçkin davetlilerle yakından ilgilendi. Aşiret büyüklerinden Abdullah Oğuz ve Adem Oğuz’un katıldığı düğünde gelinin kardeşleri Yunus ve Zafer Oğuz da misafirperverlik örneğini en başarılı şekilde sergiledi. 

Renkli görüntülere sahne olan düğünde Yağmur-Gürcan Demir çifti, davetlilerle dans edip, halaylar çekerek mutluluklarını taçlandırdı.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz