Sanatçı Fatih Gilbert Tekin Seçim Şarkılarına Aday

Ünlü Ezgi Sanatçısı Fatih Gilbert Tekin Yerel Seçimlerde tüm belediye başkan Adayı ve aday adaylarının seçim şarkılarına talip olduğunu açıkladı.

 Sanatçı Fatih Gilbert Tekin Seçim Şarkılarına Aday


Piyanist şair ve bestekar olan Ezgileriyle tanıdığımız birçok tasavvufi anlamda modren müzik tarzında ezgi ve ilahi albümlerine imza atan sanatçı bütün eserlerinin söz ve müziklerini kendisi yapıyor. Tekin, daha önceki yıllarda siyasi partilerin genel seçim şarkıları başta olmak üzere akabinde 14 belediye başkanının seçim şarkılarına söz ve müzik olarak imza atan ünlü ezgi sanatçısı bu yerel seçimde de adayların seçim şarkılarına talip olduğunu açıkladı.

banner625
Referansım tecrübemdir diyen fatih gilbert tekin film reklam müziklerinde de etkin rol oynadığı üreticiliğini ve müzikal anlamda seçimlerde sunmaya devam edeceğini açıkladı. Adayın ismini bulunduğu il ilçe ve toplumun yaşam prensiplerini baz alarak sözleri olayların akışına göre kurgulayan fatih gilbert tekin yoğun istekler ile karşılaştığını ve bunun kendisini mutlu ettiğini söyledi.

Piyanist Şair ve bestekar olan Ezgi Sanatçısı Fatih Gilbert Tekin Ülkemizdeki Adaylara başarı dileyen sanatçı tekliflere açık olduğunu ve işinin ehli olduğunu profesyonelliğini Allah a borçlu olduğunu ve bunu en güzel şekilde sunmaya gayret ettiğini söyleyen sanatçı bu yolda hız kesemeden başarılara imza atmaya ve gönül almaya gayret edeceğini açıkladı.
Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2013, 13:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz