Şebnem ve Eray evliliğe ilk adımı attı

Sözcü Gazetesi Adana Temsilcisi Mehmet Serbes’in Seyhan Belediyesporda kaleci antrenörü olan oğlu Eray Serbes, Zeylekgüzel ailesinin kızı Ana Sınıfı Öğretmeni Adayı Şebnem Zeylekgüzel ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adım attı.

Şebnem ve Eray evliliğe ilk adımı attı

Şebnem Zeylekgüzel ile Eray Serbes’in nişan töreni Sular VIP’te yapıldı. Genç çiftin nişan yüzüklerini, daha önce Serbes Ailesi adına kız isteme merasimine de katılan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar takarken törene Adana Milletvekili Elif Doğan Türkmen, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir ile her iki ailenin yakınları ve akrabaları iştirak etti. 

Oldukça neşeli geçen nişan töreninde konuklar pisti bir an bile boş bırakmazken Yılmaz Körmen’in davul şovcu geceye damga vurdu. 

banner625
Serbes ve Zeylekgüzel Ailelerinin ileri gelenleri konukları kapıda karşılarken nişan bitiminde yine kapıya kadar uğurladı.

Düğüne katılanlar, Eray ve Şebnem’e “Allah bir ömür boyu mutlu etsin. Düğünde görüşmek üzere ” temennileriyle veda etti. 
 

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2017, 14:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz