Seyhan Belediyesi’nde 1 Günde 41 Nikâh Kıyıldı

14 Şubat Sevgiler Günü’nde nikâh dairelerinde adeta izdiham yaşandı. Adana’nın Seyhan Belediyesi’nde 1 günde 41 çiftin nikâhı kıyıldı.

Seyhan Belediyesi’nde 1 Günde 41 Nikâh Kıyıldı

Adana’nın Seyhan ilçesinde 14 Şubat Sevgiler Günü’nde 41 çift dünya evine girdi. Evlilik tarihlerinin özel olmasını ve unutulmamasını isteyen çiftler aylar öncesinden belediyeye başvuru yaparak 14 Şubat tarihinde nikâh yapmak için gün aldı. Bu özel günde Nikâh salonunda adeta izdiham yaşanırken Seyhan Belediyesi bu güne özel evlenen çiftlere çiçek ve hediyeler takdim etti.
Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’da birçok nikâhı bizzat kedi kıyarak genç çiftlere özel günde sürpriz yaptı. Kadir Semir ve Alev Yolcu’nun nikâhlarını kıyarken konuşan Başkan Zeydan Karalar, 14 Şubat’ın özel bir gün olduğunun altını çizerek genç çiftlere birbirlerine saygı ve sevgi içiresin de yaşayacakları mutlu bir yuva temennisinde bulundu. Başkan Karalar, “Bugün özel bir gün. Genç çiftlerimiz bu özel günü daha da özel hale getirebilmek adına bugün nikâhlarını kıymak istemiş.  Ben evlenen tüm çiftlerimize bir ömür boyu sağlık, mutluluk içerisinde, saygı sevgi içerisinde uzun yıllar beraberce yaşayacakları bir yuva diliyorum.”diye konuştu.

 

banner625

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz