Sözlü: ‘Ne Mutlu Türk’üm’ diyebilen evlatlar yetiştirin

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Büyükşehir Belediyesi personellerinden Ahmet Çetinkaya ve Fulya Toğul'un nikahını kıydı.

Sözlü: ‘Ne Mutlu Türk’üm’ diyebilen evlatlar yetiştirin
banner560

Dünya evine giren Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon işletmesi (ASKİ) personeli Ahmet Çetinkaya ile Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü personeli Fulya Toğul'un nikahını Başkan Hüseyin Sözlü kıydı.  Çiftin nikah şahitliğini ise Adana Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü İsmail Taymaz, Başkan Danışmanları Ahmet Erdoğan ve Fikret Doğan yaptılar. Angel Kır Tesisleri'nde gerçekleşen törende, en mutlu günlerini yaşayan Çetinkaya çiftini akrabaları, yakınları ve dostları yalnız bırakmadı. Gelin ve damadın en mutlu gününü daha da neşelendirdiler.


SÖZLÜ'DEN 'MİLLİ' TEMENNİ

Çetinkaya çiftinin nikahlarını kıydıktan hemen sonra duygu ve düşüncelerini dile getiren Başkan Sözlü, "Bugün iki mesai arkadaşımın nikahını kıyıyoruz. Her iki tarafın da ailesini biliyorum, tanıyorum. Bu gün bizler de mutlu bir ailenin temelinin atıldığı güne şahitlik etmiş olalım. İnşallah bu evlilikten ülkesine milletine anne ve babasına, atasına faydalı, 'Ne Mutlu Türk’üm' diyen evlatlar yetişir. Hayatlarının her dönemini huzurlu ve güzel bir şekilde geçirmelerini temenni ediyorum" dedi. Sözlerini tamamlarken evlilik cüzdanını gelin hanıma teslim eden Başkan Sözlü, “İyi ve kötü gününüzde her zaman birbirinize destek olun” tavsiyesinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER