Üçdağ ve Muş Ailelerinin mutlu günü

Adanalı iş adamı, eski meclis üyesi, Adana Esnaf Kefalet kooperatifi ve Besiciler Odası Başkanı Yusuf Üçdağ’ın güzel kızı Yağmur Üçdağ, Gaziantepli İş adamı Duran Muş’un yakışıklı oğlu Mehmet Muş ile mutluluk yolculuğuna çıktılar.

Üçdağ ve Muş Ailelerinin mutlu günü
banner560

Başkan Yusuf Üçdağ ve ailesini Adanalı iş adamlarının, siyasetçilerinin, meclis üyelerinin ve oda ve esnaf kefalet kooperatifi başkanlarının yalnız bırakmadığı gözlenen düğünde, gelin ile damat sahneyi bir an olsun boş bırakmadılar. Gecenin mutlu çifti, mutluluklarına ortak olan bütün eş, dost ve arkadaşlarına onlarla birlikte oyunlar oynayarak teşekkür ettiler.

Genç çiftlerin mutluluğuna yüzlerce kişi ortak olurken, özellikle de damat Mehmet Muş’un Gaziantep’ten getirttiği davul zurna ekibinin şovları ise geceye ayrı bir güzellik kattı. Muhteşem bir organizasyon ile yapılan düğünde yüzlerce davetli Yağmur ve Mehmet çiftini ayakta alkışladılar.

banner595
Düğüne katılamayan milletvekillerinin, üst düzey bürokratların, sivil toplum kuruluşu başkanlarının, belediye ve meclis üyelerinin kutlama mesajları gönderdiği düğünde Başkan Üçdağ, “Çocuklarımızın mutluluğu bizlerin de mutluluğudur. Mutluluğumuzu paylaşan ve davetimize icabet eden tüm konuklara teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Yusuf Üçdağ ve eşi Nuran Üçdağ, gece boyunca gelen misafirlerle tek tek ilgilendiler. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580