Amatörce yeni isimlerle start alıyor

Amatörlerin vazgeçilmezleri arasına girmeyi başaran Amatörce yeni yayın dönemine bu gün Akdeniz Televizyonunda saat 20.30’da “MERHABA” diyecek… Bu günkü programın konukları, Programı hazırlayıp sunan Şehmus Baysal, Uzman görüşte Beşocak Gazetesinden Uğur Sığırcı, Günaydın Gazetesinden İrfan İşisağ ile Ekspres gazetesi spor Müdürü Hamza Güngör olacak.

Amatörce yeni isimlerle start alıyor

banner560
Konuşulmayanların konuşulduğu tek program amatörce, liglerin başlaması ile bu gün start alıyor. 14 yıldır her Salı 20.30’da hayranları ile buluşan amatörce bu gün kendi ekibi ile programa çıkıyor. Adana amatöründeki son durum, eksiklikler, futbolcuların form durumları, kim zirveye, kim küme düşmemeye oynuyor bu ve bunların yanında ehliyetsiz hocaların durumu, Belediye Başkanlarının spora bakış açılarının konuşulacağı programı sakın kaçırmayın.
Gazeteci-Yazar Şehmus Baysal’ın hazırlayıp sunduğu Amatörce kendi alanında yeni rekorlara koşuyor. 14 Yılını muhteşem tören ile kutlayan Amatörce ekibi, 15 yılının hazırlıklarına başladı. Birbirinden usta yorumcuların katıldığı Amatörce programı kurumsallaşmaya devam ediyor. Adana Amatörlerinin sorunlarının yanında güzellikleri ve başarılarını da ekranlara taşıyan tek program Amatörce, bu gün Akdeniz Televizyonunda saat 20.30’de sevenleri ile buluşuyor. Az kaldı. Az kaldı biraz daha sabredin diyen Usta spor yazarı Şehmus Baysal” Amatörce yıllardır amatörlerin emrinde hizmet veriyor vermeye de devam edeceğiz inşallah. Bu gün  Amatörlerin vazgeçilmez ekranı Akdeniz Televizyonundan yine Adanalılara, amatörleri anlatacağız. “Spor nerede Amatörce orada” yeni sloganımız ile ne kadar iddialı olduğumuzu sizlere göstereceğiz. www.amatorce.tv sitemiz ile de haftanın 7 günü 24 saat amatörlerin yeni haberlerini izleme imkânınız olacak. Her zamanki gibi “BİZİ İZLEYİN SPORDAN HABERİNİZ OLSUN.” dedi.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz