banner654

Cemiyet’te ‘bayram’ coşkusu

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti, ‘Kurban Bayramı’nda kent protokolü, siyasetçi ve gazetecileri buluşturdu. Cemiyet’te yapılan bayramlaşma töreninde birlik ve beraberlik mesajları verildi. ÇGC Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Esendemir, “Hep bir arada sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar bizimle olsun” dedi.

 Cemiyet’te ‘bayram’ coşkusu

‘Kurban Bayramı’, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nde (ÇGC) de kutlandı. Kent protokolü ile birlikte siyasetçi ve gazetecileri buluşturan bayramlaşma töreninde objektife birlik ve beraberliğin karesi yansıdı. ÇGC Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Esendemir, “Hep bir arada sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar bizimle olsun” ifadesini kullandı.

‘Kurban Bayramı’, Türkiye genelinde olduğu gibi Adana’da da kutlandı. Söz konusu kutlama adreslerinden biri de ÇGC oldu. ÇGC tarafından geleneksel hale getirilen; ‘Bayramlaşma Töreni’ne yoğun ilgi gösterildi. Etkinliğe; CHP Adana milletvekilleri Zülfikar İnönü Tümer ve İbrahim Özdiş, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, CHP İl Başkanı Gökhan Yağ, MHP Adana Milletvekili Adayı Sinan Gül, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Nihat Sözütek ve çok sayıda gazeteci katıldı.

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği bayramlaşma töreninde Türkiye ve kent gündemine ilişkin konular da konuşuldu. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette konuşan ÇGC Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Esendemir, bayramların; insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, birbirleri ile olan küskünlükleri bir kenara bırakıp barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları önemli bir gün olduğunun altını çizdi. Esendemir, “Hep bir arada sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar bizimle olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2015, 17:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz