ÇGC’den Vali Demirtaş’a Ziyaret

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti, görev bölümü yaptıktan sonra Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

ÇGC’den Vali Demirtaş’a Ziyaret

ÇGC Başkanı Cafer Esendemir, ÇGC Başkan Yardımcısı Sait Güleç, Genel Sekreter M. Ömer Üney, Mali Sekreter Mutlu Mete ve Yönetim Kurulu Üyeleri Süreyya Uri Aksoy, Hüseyin Arat ve Sefa Saygıdeğer’in katıldığı ziyarette Adana’nın gelişimine yönelik görüş alışverişinde bulunuldu.
Adana için çok önemli projeler geliştirdiklerini belirten Vali Demirtaş, “Bu kentte yaşayan her birey yaşadığı şehrin huzur ve güvenliği, gelişimi ile yakından ilgilenmeli. Bizler de bu konuda elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımızla sürekli diyalog halindeyiz” dedi.


banner625
Basının 4. Kuvvet olduğunu kaydeden Vali Demirtaş, gazetecilerle birlikte hareket ederek, kent adına önemli kazanımlar elde edeceklerine inandığını vurguladı.

ÇGC Başkanı Cafer Esendemir ise ÇGC’nin kamu yararına faaliyet gösteren Türkiye’deki 5 gazeteci örgütünden biri olduğunu ifade ettiği konuşmasında, “Adanalı gazeteciler son dönemlerde kentimizin tarih ve turizmini, sportif etkinliklerini, kentimizden öne çıkıp ulusal ve uluslararası boyutlarda başarı kazanan insanları haberleştirmeye özen gösteriyor. Basın mensubu arkadaşlarımız bu yönüyle üzerine düşen görevi yerine getiriyor. ÇGC olarak bizler de kamu kurum ve kuruluşlarıyla sürekli diyalog halindeyiz. Gazetecilik mesleğini ve kentimizin itibarını düşünerek hareket ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz