Egemen Gazetesi'nden şok iddia

Egemen gazetesi, Otobüs işletmesinde Karaisalı oldukların belirlenen 70 kadar çalışanın işten çıkarılması için formül arandığı ortaya çıktığını yazdı.

Egemen Gazetesi'nden şok iddia
Egemen Gazetesinin haberine göre,  Karaisalı ilçesi nüfusuna kayıtlı otobüs işletmesi çalışanının işine son verilmesi için Büşükşehir Belediyesinde ve MHP içerisinde de söz sahibi olduğu söylenen önemli bir bürokratın çalışma yapması meclisi ikiye böldü. Karaisalıların emeklilikleri bahane edilerek işten çıkarmaya hazırlanan Büyükşehir belediyesinin MHP’ye yakın üst düzey bürokratının bu girişimi MHP’ye büyük zarar vereceği belirtiliyor. Adana kamuoyu Karaisalıları işten çıkarmak için düğmeye basan MHP’li bürokratın kim olduğunu merak ederken MHP’nin bu olay karşısında nasıl tavır sergileyeceği merak konusu oldu. İnsan hakları evrensel beyannamesinde yer alan “ insanların, diliyle , ırkıyla rengiyle kentiyle değerlendirilemez” ibaresini yok sayan Büyükşehir Bürokratının bu girişiminin gerçekleştirmesi durumunda  gerek MHP içerisinde gerekse Adana ve Türkiye kamuoyunda büyük infial yaratacağı konuşuluyor.
banner625
Egemen Gasetesi
YORUM EKLE
YORUMLAR
ibrahim
ibrahim - 9 yıl Önce

mesele Karaisalı Kozan meselesi değil; her gelenin emmoğluyla dayı çocuklarıyla başa gelmesidir. Bugün Aytaç Durak olmasaydı Babacan Durak'ı kim tanıyacaktı, kimse. Şimdi zurna başkalarının eline geçti. Bu tür olayların olması ölüm gibi doğal bir olaydır. Egemen gazetesi bu olayı Karaisalı'ya indirgememelidir. Olay bir nevi taht değişimi gibidir ve her değişimde bu tip karın ağrıları yaşanmıştır.

Hemşo
Hemşo - 9 yıl Önce

Eğer bu yazılanlar doğruysa, demek ki Mhp Karaisalılar bu şekilde bakıyor.Aslı olmasa da gazete yazmaz!şimdi acaba Karaisalılar Adana da yıllardır Mhp'ye en çok destek veren ilçe olmuştu.Bu haberden sonra ne olur?Ben mi haberin doğruluğunu araştıracam ve muhattaplarından açıklama bekliycem!Doğruysa hayatım boyunca oy verdiğim partiye bir daha oy vermiycem...

Vahap Çıralar
Vahap Çıralar - 9 yıl Önce

Bunlar korkulacak adamlar diyecektim, ama adam sözcüğünü yakıştıramadım ve korkulacak insanlar diyorum. Allah'tan korkmayanlardan korkarım ben...

SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz