Esendemir’e Balcalı’da operasyon

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, uzun süredir rahatsızlığını çektiği ayaklarındaki ağrıların artması nedeniyle, Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi’nde başarılı bir operasyon geçirdi. Sağlık durumu iyi olan ve halen hastanede olan Esendemir’in tedavi süreci ilerleyen günlerde de devam edecek.

Esendemir’e Balcalı’da operasyon


Ayaklarındaki ağrının çekilemez hale gelmesi üzerine tedavi için Ç.Ü.Balcalı Hastanesi’ne gelen Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Esendemir’in ameliyatını Radyoloji Uzmanı Prof.Dr. Erol Aksungur gerçekleştirdi.

banner625
Son teknoloji lazer yöntemi uygulanarak gerçekleştirilen tedavi sonrası Dr.Aksungur, operasyonun gayet başarılı geçtiğini, Esendemir’in sağlık durumunun çok iyi olduğunu ifade etti.

Operasyonun ardından Ç.Ü.Rektörü Prof.Dr.Mustafa Kibar, Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Yeşim Taşova, Başhekim Yardımcısı Doç.Dr. Cem Kaan Parsak, Başkan Esendemir’i odasında ziyaret ederek ‘Geçmiş olsun’ dileğinde bulundular.

Başkan Esendemir de operasyonun ardından doktorlara teşekkür ederken, gerek telefonla ve gerekse de hastaneye gelerek kendisini ziyaret eden herkese teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2013, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz