Gazeteci Vural Köse evlendi

Gazeteci Vural Köse, hayatını hemşire Kadriye (Yıldırım) Köse ile birleştirdi

Gazeteci Vural Köse evlendi
banner625

Adana Günaydın Gazetesi Haber Müdürü Vural Köse, hemşire Kadriye Yıldırım ile dünyaevine girdi. Genç çiftin Altın Gece Balo Salonu'nda gerçekleştirilen düğün törenine, yakınları ve sevenleriyle çok sayıda gazeteci katıldı.
Halayların çekildiği törende, oldukça mutlu oldukları gözlenen Kadriye ve Vural Köse çifti, romantik biçimde dans etti. Düğün törenine katılanlara teşekkür eden Vural Köse, "Bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayarak daha da mutlu ettiniz" dedi. Düğün töreni, gecenin ilerleyen saatlerine dek, oyunlar ve halaylarla sürdü.

Gelin ve damadın ailesi tüm konuklarla tek tek ilgilenirken, gecede genç çiftleri Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Başkanı Cafer Esendemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Av. Rukiye Çinkılıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Jeofizik Mühendisleri Odası Adana Şube Başkanı Melih Baki, Eğitim-İş Adana Şube Başkanı İsa Kayadan, İnternet Yayıncıları Derneği (İYAD) Adana Şube Başkanı Murat Barhun, CHP İl Başkan Yardımcıları Bülent Avcu, Mustafa Kımıl da yalnız bırakmadı.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2013, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz