banner654

Kick Boks Federasyonu Başkanı Kayıcı ÇGC’de

Kicks Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ni (ÇGC) ziyaret ederek bir süre önce güven tazeleyen Başkan Cafer Esendemir’i kutladı ve başarı temennisinde bulundu.

Kick Boks Federasyonu Başkanı Kayıcı ÇGC’de

Kick Boks Federasyonu Genel Koordinatörü Hüseyin Şahbaz, Genel Sekreter Harun Demir ve Kick  Boks Adana İl Temsilcisi Şehmus Baysal ile ÇGC’yi ziyaret eden  Başkan Salim Kayıcı, federasyonun faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Özellikle son yıllarda Kick Boks ile uğraşan çok sayıda sporcunun yurt dışında ülkemizi milli forma altında başarıyla temsil ettiğini ve önemli şampiyonalarda birincilik kürsüsüne çıktığını belirten Kayıcı, önümüzdeki yıllarda bu sporun ülke genelinde daha da yaygınlaştırılması için çaba harcadıklarını söyledi.  Bu arada,  45 ilden 537 sporcunun katılımı ile yapılan  “Okullar arası Türkiye Kick Boks Şampiyonası”nın ilk defa Adana’da gerçekleştirildiğine dikkat çeken İl Temsilcisi Şeyhmus Baysal, “Federasyon başkanımız sayın Salim Kayıcı, talebimiz üzerine 81 il içerisinden Adana’yı tercih ederek şampiyonanın kentimizde yapılmasına onay verdi. Bunun için kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

banner625
Konuklara, ÇGC’nin kuruluş tarihçesi, amacı ve misyonu hakkında bilgi veren Başkan Cafer Esendemir,  ziyaretleri nedeniyle de teşekkür etti. Kick Boks sporunun özellikle genç sporcular arasında çok yaygın ve sevilen bir spor dalı olduğuna vurgu yapan Esendemir, bunda titiz şekilde çalışan  Kicks Boks  Federasyonunun çalışmalarının önemli etken olduğunu söyledi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz