Özgentürk Başkent’e geliyor

Gazeteci-Yazar Nebil Özgentürk, Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin davetlisi olarak Adana’ya geliyor. Özgentürk, 14 Mart Tıp Haftası kapsamında düzenlenecek olan etkinlikte ‘Medya ve İnsan’ konulu söyleşiye katılacak.

Özgentürk Başkent’e geliyorbanner625

Adanalı olan ve çocukluğunun büyük bir bölümünü Adana’da geçiren Nebil Özgentürk, 11 Mart Pazartesi günü Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi Kışla Yerleşkesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek olan söyleşide Adanalı hemşerileri ile buluşacak. Özgentürk, burada ‘Medya ve İnsan’ konu başlığı altında medyadaki son gelişmeleri ve bunun insan üzerindeki etkilerini anlatacak.

 

İNSANI ÖNE ÇIKARTTI

1994 yılında hazırladığı; ‘Bir Yudum İnsan’ adlı televizyon programı ile sanat, spor ve siyaset gibi birçok alanda tanınmış isimlerin hayatlarını ele alan Özgentürk, onların bilinmeyen yönlerini inceleyip, insanların karşısına çıkarmaya çalıştı. Uzun süre Sabah Gazetesi’nde köşe yazarlığı da yapan Özgentürk, Hıncal Uluç, Haşmet Babaoğlu ve Sunay Akın ile birlikte hazırladığı ‘Yaşamdan Dakikalar’ adlı programı ile de büyük beğeni topladı.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2013, 10:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz