banner654

Tunalı ve Ayan’dan ÇGC’ye ziyaret

Adana Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı ve Basın İlan Kurumu Adana İl Müdürü Mehmet Feramuz Ayan, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Başkanı Cafer Esendemir’e, göreve yeniden seçilmesinden dolayı ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Tunalı ve Ayan’dan ÇGC’ye ziyaret

Ziyaret esnasında 27 Şubat - 5 Mart tarihleri arasında kutlanacak olan Vergi Haftası ile ilgili bilgi veren Adana Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı, “Etkinliğimizin duyurulmasında bugüne kadar medyadan büyük destek gördük, hep yanımızda oldular. Bu yıl kutlanacak olan etkinliklerde de aynı şekilde yanımızda olmaları, bizi mutlu edecektir” dedi.

banner625
Vergi Haftası dolayısıyla her yıl medya mensuplarıyla halı saha maçı oynandığına işaret eden Tunalı, “Bu yıl da 25 Şubat Cumartesi günü saat 12.00’de Nehir Halı Saha’da maç oynayacaklarını belirterek, tüm sporseverleri çekişmeli geçeceğini ümit ettiğimiz karşılaşmaya davet ediyoruz” diye konuştu.
Tunalı ve Ayan, Esendemir ve yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diledi. ÇGC’nin faaliyetleri ve tarihçesi hakkında bilgi veren Başkan Cafer Esendemir, ziyaretleri nedeniyle Adana Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı ve Basın İlan Kurumu Adana İl Müdürü Mehmet Feramuz Ayan’a teşekkür etti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz