Bölgenin Diş Hekimleri Adana’da Buluşacak

Adana Diş Hekimleri Odası Başkanı Dt. Fatih Güler, dişhekimlerinin değişim ve yenilemenin gerisinde kalmamaları için Diş Hekimi Eğitimine önem verdiklerini, bu amaçla 7-8-9 Ekim 2016 tarihlerinde geniş kapsamlı ‘Çukurova Diş Hekimliği Günleri’ düzenleyeceklerini söyledi.

Bölgenin Diş Hekimleri Adana’da Buluşacak
banner560

banner595
Artık makinelerin makinelerle konuştuğu, yazılım sistemlerinin tüm insan hayatını nüfus ettiği bir döneme girdiklerini ifade eden Adana Diş Hekimleri Odası Başkanı Dt. Fatih Güler, yaptığı yazılı açıklamada “Bu dönüşümün etkilerini Diş Hekimliği mesleğinde de hissetmeye başladık. Dijital sistemlerin rutin kullanıma girdiği kişiye özel tedavi konseptlerinin bilgisayar üzerinden planlanabileceği yazılımların hızla geliştiği bir dönüşüm içerisindeyiz. İnsan kaynağına dayalı bir meslek sahibi olmamız nedeniyle mesleki becerilerimizi arttırmak ve başarılı performans sergilememiz için gelişen teknolojiye ve uygulamalara ihtiyaç duymaktayız. Son 30 yılda yaşadığımız dönüşümün hızı ile önümüzdeki 30 yılda yaşanacak olan dönüşümün hızı arasında parabolik bir fark olacaktır.”


KENTİMİZİ TANITMA ŞANSI
Adana, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş ve Mersin'den dişhekimlerinin yoğun katılacağı Çukurova Diş Hekimliği Günleri(ÇUDİG)’nde Yönetim Kurulu Üyeleri ile hazır olduklarını her türlü altyapıyı hazırladıklarını da belirten Başkan Dt. Fatih Güler, “Adana Sheraton Oteli’nde gerçekleştireceğimiz ÇUDİG’de katılımcılara Seyhan Nehri’nin doyulmaz manzarası ile bütünleşmiş Merkez Parkımızı, Merkez Camimizi, Müzelerimizi, Taş Köprümüzü, Tepebağ’ımızı, Barajlarımızı görmeleri yaşadığımız kenti bir nebze de olsa tanıma şansı verebilecektir diye düşünüyoruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2016, 10:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580