banner678

Hekimler Bahar Kahvaltısı’nda buluştu

Hekim ve sağlık çalışanlarına şiddetin artarak sürdüğünü, saldırların tükenmediğini söyleyen Adana Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Ahmet Hilal, psikolojik ve sözel şiddetten bir parça uzaklaşabilmek için meslektaş ve ailelerine Bahar Kahvaltısı’nda bir araya getirerek nefes almak istediklerini belirtti.

Hekimler Bahar Kahvaltısı’nda buluştu

Adana Park House’de gerçekleştirilen Bahar Kahvaltısı’na ilişkin açıklama yapan Adana Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Ahmet Hilal, “Bu kahvaltıya düzenlemede ki amacımız, 14 Mart Haftasında meslektaşlarımız ile birlikte güzel bir gün geçirmek, birlikteliğin tadını çıkarmaktı. Bu hafta içinde bir çok etkinlik yaptık. Geleceğimize yön veren duayen meslektaşlarımıza plaketlerini verdik. Müzik dinletisinden hekim örgütlenmesini ve ekonomik krizin sağlığa etkisi tartıştık. Yorgunluğumuzu bahar günü açık havada yaptığımız bu etkinlikle biraz attık. Meslektaşlarımız, eş’ler ve çocukları birbiriyle kaynaştı. Ben etkinliklerimiz katılan tüm meslektaşlarıma bunun la birlikte kahvaltımıza katılarak kitaplarını imzalayan ve söyleşi ile bu güzel günü zenginleştiren  Prof. Dr. Özdemir Aktan ve Dr. Ali Özyurt’a çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

banner625

Viyolonsel Çello’su ile Doruk Vijdan, Kemanı ile Kerem Can Teomete, çaldıkları eserlerle etkinliğe renk kattığı Bahar Kahvaltısı’nda meze yarışması ve çekişmeli geçen tavla turnuvası yerini aldı. Dereceye girenler ödüllendirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz