Kadınlara güzellik sırları

15 yıldır medikal estetik hekimliği yapan Dr. Gül Fennibilek, Viyola’da bir araya geldiği kadınlara estetik, güzellik ve sağlık konusunda önemli bilgiler verdi.

Kadınlara güzellik sırları

Medikal estetiğin sürekli gelişim ve değişim içinde olduğunu belirten Fennibilek, “ Özellikle anti-aging yöntemler, yani cilt ve yüz gençleştirme yöntemleri oldukça gelişti ve renklendi.  Altın iğneli radyofrekansler, lazerle cilt yenileme, çeşitli mezoterapiler, mezolifting, ip askı yöntemleri ve daha birçok işlem tüm kadınların kafasını karıştırmaya başladı” dedi.  

banner625

Kadınların bilinçli yönlendirilmesi lazım

Tüm bunlara yapılan yanlış uygulamalar da eklenince ortaya çok ciddi sorunlar ve kötü sonuçlar  çıkmaya başladığını kaydeden Dr. Fennibilek, şöyle devam etti: “Hatta bu hatalı uygulamaların bazen geri dönüşü çok zor olabiliyor. İşte bu yüzden bence tüm kadınların bu işlemler hakkında daha doğru ve bilinçli yönlendirilmeleri gerektiğine inanıyorum. Bu mantıktan yola çıkarak düzenli bir şekilde kadınları tüm bu uygulamalar hakkında bilgilendirmek istiyorum. Genelde bu uygulamalarla ilgili teknik bilgiler insanları sıkabiliyor. Bu yüzden bu bilgilendirme içerikli söyleşileri,daha samimi platformlarda yapmak istedim. İlk organizasyonumuz oldukça keyifli ve verimli geçti”.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz