Tabip Odası'ndan Paydaş'a anlamlı ziyaret

Eczacıbaşı Topluluğu’nun 1959 yılında tıp alanında başlattığı ödüllendirme ve destek geleneği olan “Dr. Nejat F. Eczacıbaşı Tıp Bilim Ödülü”ne bu yıl Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Onkoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Semra Paydaş’a verilmesi nedeniyle Adana Tabip Odası tarafından teşekkür ve tebrik ziyareti yapıldı.

Tabip Odası'ndan Paydaş'a anlamlı ziyaret
banner625
Adana Tabip Odası Başkanı Dr. Ali İhsan ÖKTEN ve Yönetim Kurulu üyesi Prof. Dr. Ahmet Hilal’in yaptığı tebrik ziyaretinde Prof. Dr. Semra Paydaş’a tıp alanında yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür eden başkan Dr. Ali İhsan Ökten, Sağlık sisteminde yaşanan sorunların her geçen gün arttığını belirterek, üniversite ve tıp fakültelerine uygulanan maddi baskı yöntemlerin özerk ve özgür üniversite kavramının ortadan kaldırılarak her geçen gün bilimsel çalışma yapmanın giderek zorlaştırıldığı böyle bir ortamda Prof. Dr. Semra Paydaş hocanın aldığı ödülün çok anlamlı ve değerli olduğunu belirtti.  
Tabip Odasının kendisine yaptıkları ziyaretten çok memnun olduğunu söyleyen Prof. Dr. Semra Paydaş, bu ödülün kendisini aynı zamanda yeni çalışmalara teşvik ettiğini belirterek Dr. Ali İhsan Ökten ve Prof. Dr. Ahmet Hilal’e teşekkür etti.


Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2013, 10:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz