banner654

Erdinç ve Mİne'nin mutlu günü

Adana Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Basın Danışmanı – Gazeteci Zekai Durmuş, öğretmen kızı Mine’nin düğününde mutlu gün bir yaşadı.

Erdinç ve Mİne'nin mutlu günü

Adana ve Kozan’da yapılan kına ve düğün merasiminde Mine – Erdinç Bilgili çiftini yakın dost ve akrabaları yalnız bırakmadı.

banner625
Bilgili çiftinin kına merasimi Adana’da Rüya Müzikhol’de, düğünleri de Kozan Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Astsubay olarak Türk Silahlı Kuvvetleri’nde görev yapan damat Erdinç Bilgili ile Öğretmen Mine Bilgili, kına ve düğün törenlerinde büyük mutluluk yaşadı.

Mine – Erdinç Bilgili’nin, en mutlu günlerinde Gazeteci Zekai Durmuş ve eşi Emine Durmuş ile Bilal – Döndü Bilgili çifti de yanlarında bulunarak törene katılan tüm dost ve akrabaları gibi gece boyunca sahneden inmeyerek mutluluklarına ortak oldular.

Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (Adana ESOB) ve Adana Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Kazım Barışık ile esnaf odası başkanları da, Zekai Durmuş ve genç çiftlere çelenk ve çiçek göndererek kutladı.  

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz