Evliliğe ilk adımı attılar

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne bağlı (Adana ESOB) Adana Oto Elektrikçiler ve Akücüler Esnaf Odası Başkanı İbrahim Uraslı, kızı Ayça'nın nişanında mutlu bir gün yaşadı.

Evliliğe ilk adımı attılar

Adana merkez Seyhan ilçesi Saydam Caddesi üzerindeki Yağmur Müzikhol'de yapılan merasimde Hasan Öksüzer ile evliliğe ilk adımını atan Ayça Uraslı'yı mutlu günlerinde Adana ESOB Başkanı Kazım Barışık, Yüreğir Belediye Başkan Vekili Ertuğrul Bozkurt ve eşi, Birlik Başkan Vekili Nihat Sözütek, Birlik Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Göktaş ve İlhami Uygunsözlü ile Çiçekçiler Esnaf Odası Başkanı Süleyman Oğuz, Lastikçiler Esnaf Odası Başkanı Muhsin Teze, Sütçüler ve Yoğurtçular Esnaf Odası Başkanı Memduh Özalp, Oto Motor Tamircileri Esnaf Odası Başkanı Muhittin Doğan ile Oto Elektrikçiler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, Aileleri Nevin – İbrahim Uraslı ile Türkan Öksüzer ile yakın dost ve akrabaları yalnız bırakmadı.

Ayça Uraslı ve Hasan Öksüzer'in nişan yüzüklerini alkışlar arasında takan Birlik Başkanı Kazım Barışık, evliliğin başlangıcı olan nişanla yaşam boyu birlikteliğe ilk adamı atan çiftleri kutlayıp, ömür boyu mutluluklar diledi.

banner625
Oda Başkanı Uraslı da, en mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayan Birlik Başkanı Barışık, Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri ve esnaf odası başkanları ile üyelerine ayrı ayrı teşekkür etti.

Çiftler, nişan töreni boyunca pistten inmeyerek, anne – baba ve kardeşleri ile arkadaşlarıyla doyasıyla eğlendiler.

Uraslı – Öksüzer çiftini, Adana Marangoz ve Mobilyacılar Esnaf Odası Başkanı Yalçın Avcı, Adana Lokantacılır ve Kebapçılar Esnaf Odası Başkanı Şefik Arslan, Adana Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Hacı Emin Ünal da çiçek göndererek tebrik ettiler.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz