Onlar erdi muradına

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ın Avukat oğlu Nazım Aldırmaz, Çiğdem Aldırmaz (Çavuşoğlu) ile dünya evine girdi. Nikahı Başkan Vekili Aldırmaz kıyarken, şahitlikleri Vali İlhan Atış, Selahattin Peker, İsmet Vursavuş ve Teyfik Odman yaptı.

Onlar erdi muradına

banner625
   
   Adana Valisi İlhan Atış, MHP Adana Milletvekili Recai Yıldırım, ilçe belediye başkanları, meslek oda temsilcileri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, Adana’nın tanınmış işadamları, üst düzey bürokratlar, belediye bürokratları, Aldırmaz ve Çavuşoğlu aileleri ile yakın dostlarının katıldığı düğün töreni Seyhan Otel’de yapıldı. Serpil-Zihni Aldırmaz çitfi, düğün törenine gelen konuklarla tek tek ilgilenerek, “hoşgeldiniz” dedi.
  Avukat Nazım Aldırmaz ile Çiğdem Aldırmaz’ın (Çavuşoğlu) nikahlarını Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz kıyarken, şahitlikleri Adana Valisi İlhan Atış, eski milletvekili İsmet Vursavuş, Selahattin Peker ile Teyfik Odman üstlendi. Vali Atış, nikah işlemlerinden sonra evlilik cüzdanını Çigdem Aldırmaz’a teslim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz