Ahmet Erdoğan Seyhanda her yerde

MHP İL Eski Başkanı Seyhan MHP Belediye Başkan aday adayı Erdoğan.aday adayı olduğu Seyhan da gezmedik mahalle.çalmadık kapı bırakmıyor.

 Ahmet Erdoğan Seyhanda her yerde
Gerek birebir ve gerekse saha çalışmalarıyla partisi nin Seyhanda başarılı olması için yoğun bir tempoda çalışmalarını aralıksız şekilde devam ettiriyor.
banner625
Ahmet Erdoğan yaptığı açıklamada
"Seyhanı kazanmak zorunda değil.mecburiyetindeyiz.Seyhan Türkiyenin en büyük ilçelerindendir.yaklaşık 8 yıl Seyhan MHP de yöneticilik yaptım.daha sonra ise 2007-2011 yılları arasında partimiz il başkanlığını yürüttüm.Adanayı tanıyorum.Seyhanı tanıyorum.Adanalı beni tanıyor.Seyhanlı beni tanıyor.Seyhanın sorunlarına yakınen tanığım.Seyhan şu anda bir köy.Seyhanlı hizmette fakir.Üretken belediyeciliği ancak ve ancak Ülkücü kadrolar yapar.Eğerki teşkilatlarımız.Partililerimiz.Seyhanlılar.ve GENEL MERKEZİMİZ takdir edip  aday olursam SEYHAN belediyesini.Hemşerimiz.Liderimiz Sayın DEVLET BAHÇELİ ye hediye edeceğime söz veriyorum." Diye konuşan Erdoğan sözlerini şöyle tamamladı.
Önümüzdeki yerel seçimler yaklaşıyor.burdan partili partisiz bütün Adanalılara sesleniyorum AKP ye ARTIK YETER demeliyiz
Ülküdaşlarıma sesleniyorum.zaman birlik zamanıdır.el ele verme zamanıdır.
Çukurovamızın bağrından çıkan liderimiz DEVLET BAHÇELİ nin etrafında kenetlenmek mecburiyetindeyiz. diye sözlerini tamamladı
Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2013, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz