Ak Parti Çukurova'da Şahin Çetin göreve başladı

AK Parti Çukurova İlçe Başkanı Şahin Çetin yönetimiyle birlikte görevi devralarak çalışmalara başladı.

Ak Parti Çukurova'da Şahin Çetin göreve başladı

Geçtiğimiz pazar günü yapılan kongrede bayrağı önceki dönem İlçe Başkanı Ramazan Çırak’tan devralan Başkan Şahin Çetin, dün ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Devraldıkları bayrağı daha yükseklere taşımak için gece gündüz demeden çalışacaklarını belirten Başkan Şahin Çetin, “Öncelikle insanlarımızın gönlüne, kalbine gireceğiz. İl ve ilçe başkanlarımızın yanı sıra bütün teşkilatlarımızla birlikte uyum içerisinde çalışarak 2019 seçimlerinde öncelikle gerek Çukurova İlçe Belediyesi’ni, gerekse Adana Büyükşehir Belediyesi'ni kazanarak AK Partili belediyecilik ayrıcalığını hemşerilerimize yaşatacağız” dedi.


MAZBATASINI ALDI

Bugün de Adana Adliyesi’ne gelen Başkan Şahin Çetin ve ekibi İlçe Seçim Kurulu Başkanı Mucteba Reyhanoğlu’ndan mazbatayı aldı.
Kongreden zaferle çıkan Başkan Şahin Çetin’in ekibinde şu isimler bulunuyor:

banner625
Abdullah Altuğ, Alev Özacar, Alper Taştimur, Cevdet Çevik, Emine Say, Hasan Kırıt, İdris Günindi, Kenan Çakmak, Mahmut Güngör, Menderes Han, Murat Özyiğit, Mustafa Aktaşlı, Mustafa Aslan Deveci, Müdrike Uçkaç, Nadir Erge, Nevruz Doğan, Nilüfer Özçelik, Ömer Bahçeli, Özcan Şimşek, Özkan Sevenler, Raife Ünal Gündoğdu, Sait Köşger, Selim Boyraz, Selim Furfuru.

BAŞKAN ÇETİN KİMDİR?

Başkan Şahin Çetin 18 Ocak 1975'te Adana'da doğdu. Eğitim ve sağlık alanlarında şirket yöneticisi, işadamı ve ekonomi uzmanı.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu, yüksek lisansı Çukurova Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü AB Ekonomisi alanında yaptı.
AK Parti Adana İl Başkan Yardımcılığı da yapan Başkan Çetin, çeşitli sivil toplum örgütlerine üyelikleri bulunmaktadır.
Evli ve iki erkek çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2018, 22:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
HAYDAR DAĞHAN
HAYDAR DAĞHAN - 1 yıl Önce

YENI GÖREVİNİZ HAYIRLI OLSUN ALLAH UTANDIRMADIN YOLUNUZ AÇIK OLSUN DEVLETE MİLLETE HAYIRLI HIZMETLER YAPACAĞINIZDAN HİÇ KUŞKUM YOK. İHŞALLAH DAHA İYİ KONUMLARA GELIRSINİZ Kİ DAHA FAYDALI OLASINIZ BEN ÇUKUROVA GÜZEL YALI MH. OTURUYORUM . RAMAZAN SAYGILI VE M.ALİ SÜREN İKİSİDE HEMŞERİM VE GÖRÜŞÜYORUZ. GÖRÜŞMEK ÜZERE ALLAHA EMANET OL UN. SAYGILARIMLA

mehmet ozel
mehmet ozel - 1 yıl Önce

başarılar dilerim yolun açık olsun reis

Ercan sever
Ercan sever - 8 ay Önce

Hayırlı olsun başkan inşAllah görevinizde başarılı olursunuz. Sizden bir ricam var lütfen adana büyük şehir belediye başkanlığına hüseyin sözlü aday olmasın mhp ile anlaşıp bu zat aday gösterilirse bu güne kadar her seçimde akp oy veren ben ailem ve tüm dostlarım akp ye oy vermiyeceğiz bilginize... saygılarımla hoşça kalınız

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz