AK Parti Kadın Kolları'ndan Gıda Bankası'na destek

AK Parti Adana İl Kadın Kolları, Yüreğir Kaymakamlığı tarafından ihtiyaç sahipleri için oluşturulan Sosyal Market ve Gıda Bankası'na destek verdi.

AK Parti Kadın Kolları'ndan Gıda Bankası'na destek

banner625
Yüreğir İlçesi Kiremithane Mahallesi'nde kurulan Sosyal Market ve Gıda Bankası'nı ziyaret eden İl Kadın Kolları Başkanı Sevil Can, kadın kolları olarak temin ettikleri eşya kolilerini teslim etti. Yüreğir Kaymakamı Fatih Genel'in eşi Yasemin Genel, AK Parti Yüreğir İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Yıldırım, İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Züleyha Kara ile birlikte marketi gezerek görevlilerden bilgi aldı.


İhtiyaç sahiplerine verilmek üzere, gıdadan giyime her türlü eşyanın toplandığı Sosyal Market ve Gıda Bankası'nı çok beğendiklerini belirten Başkan Sevil Can, “Yüreğir Kaymakamlığımız tarafından kurulan Sosyal Market ve Gıda Bankası'nı ziyarete geldik. Öncelikle kaymakamımıza çok teşekkür ediyorum, böyle bir organizasyonda ön ayak olduğu için. Muhteşem bir yer olmuş. Çok güzel bir hizmet. Ekonomik durumu zayıf olan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını giderebileceği bir market olmuş. Biz de AK Parti Kadın Kolları olarak elimizden gelen desteği göstermek için geldik. Çabamız ve gayretimiz bu sosyal marketin bütün Adanalı tarafından bilinmesi ve destek verilmesidir. Ben bütün vatandaşlarımızın buraya destek vermesini arzu ediyorum. Ve şimdiden destek veren ve verecek olanların yanı sıra emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2017, 09:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz