Ak Parti Kadın Kolları'ndan Kadınlara Çağrı

AK Parti Adana İl Kadın Kolları Başkanı Sevil Can, "Kadın Kolları olarak davamıza gönül veren, yürüdüğümüz yolda bizlerle birlikte il ve ilçe teşkilatlarımızda görev almak isteyen kadınlarımızı bekliyoruz" dedi.

Ak Parti Kadın Kolları'ndan Kadınlara Çağrı

Başkan Sevil Can, AK Parti ailesi olarak kongre sürecine girdiklerini söyledi. İl ve ilçe kongrelerinde görev almak isteyen kadınlara çağrıda bulunan Başkan Sevil Can, "Bugüne kadar partimize emek vermiş ve yola devam etmek isteyen arkadaşlarımızla, enerjisi yüksek, çalışmalarıyla davamıza katma değer üretebilecek herkese kapımız açık. Teşkilatlarımızda görev almak isteyen üyelerimiz, genel merkezimiz tarafından oluşturulan (www.akkadinbasvuru.com) adlı bir internet sitesinden de başvurularını yapabilirler. Üye olmayanlar ise il ve ilçelerde parti binalarımıza giderek üyelik başvurusunda bulunabilir. Üye olduktan sonra da siteye başvurabilirler" dedi.

banner625

AK Parti'de kadın çalışmalarının her zaman ön planda olduğunu hatırlatan Başkan Sevil Can, "2019 yılında kadınlarımız yine ön saflarda olacak. Meclis üye seçimleri, belediye başkanlığı seçimleri, milletvekili ve cumhurbaşkanı seçimleri olacak. Tüm bu seçimlerde hem kadın kollarımız var gücüyle çalışacak hem de karar alma mekanizmalarında daha fazla yer bulacaklar. Bu konuda genel başkanımızın kadınlara her zaman pozitif ayrımcılığı var. ‘Kadınlar siyasetin öznesidir’ diyen bir genel başkanımız var” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz