AK Partili Yeni'den 1 Mart mesajı

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, “Şehitlerimizin aziz emanetini ebediyen koruyacağız” dedi.

AK Partili Yeni'den 1 Mart mesajı

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Başkan Fikret Yeni, “Çanakkale Zaferi, vatanın bütünlüğü ve milletin bağımsızlığı söz konusu olduğunda, milletimizin neleri başarabileceğinin en güzel örneğidir. Bu milletin hür ve bağımsız yaşama kararlılığının en veciz örneklerinden biridir. Aynı zamanda, eşsiz bir kahramanlık destanıdır” ifadesini kullandı.

banner625
“Bugün bu vatan toprakları üzerinde bağımsız olarak yaşıyorsak, bunu atalarımızın istikbalimiz adına verdikleri canlara borçluyuz” diyen Başkan Fikret Yeni, şunları kaydetti:

“Şehitlerimizin kanlarıyla sulayıp bizlere emanet ettiği bu topraklara, aynı şuurla sahip çıkarak bizden sonraki nesillere daha güvenli bir şekilde devreceğiz. Sahip olduğumuz vatan, millet, bayrak ve ezan sevgisini ve şuurunu nesillerimize de aktarmalıyız.

Bu vesileyle, 18 Mart Şehitler Günü ve bugüne adını veren Çanakkale Zaferinin yıl dönümünde başta Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi bir kez daha şükran ve minnetle anıyorum”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz