Akbaş'tan Bahçeli'ye tam destek

MHP Çukurova Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş gündemle ilgili bir basın açıklaması yaparak MHP Lideri Devlet Bahçeli hakkında başlatılan yıpratma provokasyonlarına cevap verdi.

Akbaş'tan Bahçeli'ye tam destek
banner560

Akbaş yaptığı yazılı açıklamada son günlerde tartışılan başkanlık sistemi ile ilgili olarak MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin konuyu millete taşımasına yönelik ortaya koyduğu iradenin adeta at gözlüğü ile bakılarak değerlendirildiğini söyledi. “Genel Başkanımız bu konuda mevcut iktidarın ısrarını görmüş ve bu konuda milletin karar vermesi gerektiğinin ısrarla altını çizmiştir. Bu yüzden yapılmak istenen bir sistem değişiminde siyasi partiler değil, milletin bu konuda karar mercii olduğunu ifade eden bir görüş ortaya koymuştur” diyen Ülkücü İş Adamı Ali Uğur Akbaş, MHP’nin Bilge Liderinin her konuda olduğu gibi bu anlamda da milletin ve devletin bekasına yönelik bir duruş sergilediğini vurguladı.

banner595
ZAMAN HEP BAHÇELİ’Yİ HAKLI ÇIKARDI
15 Temmuz gecesi yaşananların Devlet Bahçeli’nin yıllardır yaptığı uyarıların ve telkinlerin ne denli yerinde olduğunu ortaya çıkardığını söyleyen Akbaş, öngörüleri ile yıllardır en isabetli görüşleri ve tavırları ortaya koyan Bahçeli’nin son zamanlarda yeniden siyasi oyunlara ve algı operasyonlarına maruz bırakılmaya çalışıldığını Ülkücüler olarak gördüklerini ifade etti. Bu anlamda sadece Ülkücülerin değil, Türk Milletinin de Lider Bahçeli’nin yanında olduğunun önemle altını çizen Akbaş, bu oyunları kuranların ve bu oyunu oynayanların Ülkücülerin sabrını daha fazla zorlamamaları gerektiğini MHP Liderinin Ülkücülerin onuru olduğunu söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580