Alaattin Solmaz'a başarı belgesi

CHP Gençlik Kolları, Adana İl Gençlik Kolları Başkanı Alaattin Solmaz'a başarı belgesi verdi

Alaattin Solmaz'a başarı belgesi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gençlik Kollarında 1961-2017 yılları arasında yapan ve aktif olarak görevde bulunan yöneticilere başarı ve teşekkür belgesi takdim edilirken,  Adana İl Gençlik Kolları Başkanı Alaattin Solmaz da onurlandırıldı. Solmaz, “Bu belge benim kadar çalışma arkadaşlarımın da emeğiyle elde edilmiştir. Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında ülkemizin geleceği için mücadele eden tüm çalışma arkadaşlarıma emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
CHP Gençlik Kolları, 5 Ağustos Cumartesi günü Ankara Yenimahalle Belediyesi Kültür Merkezi’nde büyük bir buluşmaya imza attı.
1961-2017 yılları arasında Türkiye genelinde CHP Gençlik Kolları’nda genel başkanlık, merkez yönetim kurulu üyeliği, il başkanlığı yapmış, gençlik kollarından yetişerek milletvekili, il başkanlığı ve belediye başkanlığı gibi önemli mevkilere yükselmiş gençlik kolları başkanlarının katılımıyla düzenlenen buluşmada Adana’yı Adana il Gençlik Kolları Başkanı Alaattin Solmaz temsil etti.
Başarı ve teşekkür belgesi takdim edilerek onurlandırılan Solmaz, büyük buluşmayı düzenleyen Gençlik Kolları önceki dönem genel başkanlarından Ayhan Yalçınkaya ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.
banner560
Solmaz, “Bu belge sadece benim çabamla değil, çalışma arkadaşlarımın emeğiyle elde edilen bir onur belgesidir.  Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında ülkemizin geleceği için mücadele eden tüm çalışma arkadaşlarıma emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bizden önce görev yapıp, bayrağı bizlere en temiz ve onurlu bir şekilde teslim eden Adana'mızın Gençlik Kolları Başkanlarına da ayrıca şükranlarımı sunuyorum. İnanıyoruz ve el birliğiyle çalışıp Cumhuriyet Halk Partisi’ni yerelde de genelde de iktidara taşıyacağız” diye konuştu.
Adana İl Başkanı Ayhan Barut da İl Gençlik Kolları Başkanı Alaattin Solmaz’ı kutlayıp başarılarının devamını diledi. Barut, “Gençlik Kollarımız her zaman söylediğimiz gibi Cumhuriyet Halk Partisi’nin itici gücü, enerjisidir. İl Gençlik Kolları Başkanımızın aldığı başarı belgesi bu gücün doğru kullanıldığının da göstergesidir. Gençlik Kollarımızın enerjisini iktidar mücadelesinde doğru kanalize edip, Cumhuriyet Halk Partisi’ni gençlik kollarımızla, kadın kollarımızla birlikte iktidara taşıyacağımızdan hiç şüphem yok” şeklinde konuştu.  
 
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER