banner641

Arif Sezer Türkiye’nin gündeminde

Cumhuriyet yazarı Ayşe Sayın köşe yazısında Arif Sezer’i gündeme getirerek “ CHP’nin oy arttıracak isimlerle yürümek istediğini belirtip “ Adana’da Orman eski Bakanı Arif Sezer ön plana çıkıyor” dedi.

Arif Sezer Türkiye’nin gündeminde


Orman eski Bakanı, CHP Adana Büyükşehir belediye başkanlığı aday adayı Arif Sezer’in adı Türkiye’nin gündemine taşındı.

Cumhuriyet Gazetesi köşe yazarı Ayşe Sayın 16 Ağustos günlü köşe yazısında CHP’nin oy arttıracak isimlerlerle yürümesi gerektiğini belirterek “Adana’da Orman eski bakanı Arif Sezer’in adı ön plana çıkıyor” dedi.

banner560

Sayın ‘Aday kazanı kaynıyor” başlıklı yazısında CHP’nin Türkiye genelindeki panoramasını çizerek belediye başkan adaylığı konusundaki kulislerin hızlandığını ve aday adaylarının da netleşmeye başladığını belirtti.

Sayın’ın yazısındaki dikkat çeken özelliklerden biri de satır aralarında vurguladığı önemli mesajlar oldu.

Sayan” CHP, güçlü olmadığı yerlerde ise partili kimliği gözetmeksizin partinin oyunu arttıracak olan ya da seçimi kazanabilecek isimleri aday göstermeyi planlıyor” dedi.

Ayşe Sayın’ın söz konusu yazısında Adana ile ilgili açıklamalar şu satırlarla yer aldı:

“ CHP, güçlü olmadığı yerlerde ise partinin “Oyunu arttıracak” isimlerle yürümek istiyor. Trabzon milletvekili Volkan Conalioğlu’nun isteksiz olması nedeniyle Trabzon’da eski ANAP milletvekili Ali Kemal Başaran’ın adı gündeme gelirken, CHP’nin seçimi mutlaka almak istediği yerlerden Adana’da ise eski DSP’li Orman Bakanı Arif Sezer ile ANAP kökenli eski CHP Milletvekili Uğur Aksöz’ün adı ön plana çıktı”

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2013, 18:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
samet
samet - 5 yıl Önce

kesinlikle çokkk doğru ve yerinde..söylemiş arif sezer için

SIRADAKİ HABER

banner640