Arıkan üniversiteli öğrencilere yerel yönetimi anlattı

Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, Çukurova Üniversitesi Sinerji Grubunun organize ettiği sabah kahvaltısına katılarak hem hizmetleri hakkında bilgi verdi hem de öğrencilerin yerel yönetimlerle ilgili sorularını cevapladı.

Arıkan üniversiteli öğrencilere yerel yönetimi anlattı


banner625

Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, Çukurova Üniversitesi Sinerji Grubu tarafından organize edilen sabah kahvaltısına katıldı. Çukurova Üniversite’nin değişik bölümlerinden gelen yaklaşık 30 öğrenciyi yerel yönetimler ve hizmetleri hakkında bilgiler veren Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, 4 yıllık icraatlarından da söz etti.

Konuşmasına Çukurova Belediyesi’nin kuruluş aşamasından başlayan Başkan Yıldıray Arıkan, “Yaptığımız yatırımlarla Çukurova’ya İlçesi’ne değer kazandırmaya devam ediyoruz. Yeni yapılan spor tesisleri, parklar, kaldırım ve asfalt çalışmaları ile özellikle semt pazarlarının üzerinin kapatılmasıyla Çukurova daha modern ve daha güzel bir ilçe halini aldı. Akdeniz Bölgesi’nin en büyük kapalı semt pazarını da biz yaparak halkımızın hizmetine sunduk” dedi. Belediye hizmet ve kültür merkezinin de önümüzdeki günlerde tamamlanacağını belirten Başkan Arıkan, kentsel dönüşüm hakkında da öğrencilere bilgiler verdi.

Başkan Arıkan konuşmasının ardından, öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2013, 12:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz