banner654

Arıkan'dan ders gibi davranış

Çukurova Belediyeler Birliği’nin düzenleyeceği Avusturya ve Çekoslovakya gezisine gidecek meclis üyelerinin her biri için 3 TL tutarındaki masraflar belediyeler tarafından ödenecek. Arıkan ise Rahatsızlığı süren Başkanvekili yaşar Deniz'i işaret ederek “Arkadaşımız orada yatarken ben geziye gidemem” dedi.

Arıkan'dan ders gibi davranış


Adana Valiliği Çukurova Belediyeler Birliği’nin düzenlediği yurt dışı gezisi kapsamında yurtdışına gidecek olan meclis üyelerinin hangi tarihler arasında gideceği ve her meclis üyesi için 3 bin TL tutarındaki masrafın belediye bütçesinden ödeneceği konusunda belediyelere yazı gönderdi. Çukurova Belediye Meclisi’nin dünkü birleşiminde görüşülen konu oybirliğiyle kabul edildi. Buna göre geziye gitmek isteyen meclis üyeleri 16-21 ekim tarihleri arasında geziye katılacak ve 3 bin TL tutarındaki uçak bileti gibi masrafları da belediye bütçesinden karşılanacak.

banner625
Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, kendisinin geziye katılmayacağını açıklarken gerekçe olarak da isim vermeden Belediye Başkan Vekili Yaşar Deniz’in rahatsızlığını gösterdi. Arıkan, “Arkadaşımız orada yatarken ben geziye gidemem” dedi.
Seyhan Belediye Meclisi’nin gündemine de gelen aynı konu burada da oybirliğiyle kabul edildi. Seyhan Belediye Meclis üyeleri de geziye 25-29 ekim tarihlerinde gidecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz