Ayhan Barut da ‘hodri meydan’ dedi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun hükümete erken yerel seçim restinin ardından CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut da Kılıçdaroğlu’nun çağrısını yineledi. Barut, “Biz milletimize de kendimize de güveniyoruz. Hodri Meydan. İktidar da kendine ve milleti güveniyorsa kararı milletimiz versin” dedi.

Ayhan Barut da ‘hodri meydan’ dedi
Adanahabermerkezi.com
Adanahabermerkezi.com
a yaptığı açıklamada Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Salı günü grup toplantısında yaptığı erken yerel seçim çağrısını değerlendiren Ayhan Barut, Adana İl Örgütü olarak Adana’da yerel seçimlere en hazır parti olduklarını söyledi. 
Adana’da 3 olan ilçe belediyesi sayısını en az 7’ye çıkaracaklarını ve Adana Büyükşehir Belediyesi’ni de CHP’li yapacaklarını belirten Barut, “Bu güce sahibiz ve inanıyoruz. Çünkü aylardır alanlarda, milletimizin sorunlarına çözüm arayıp, ülkemizin geleceği için çalışıyoruz. Hemen yarın olacak bir seçime de en hazır partiyiz. Gerek yerel, gerek genel seçimler için en iddialı partiyiz. Referandum sonuçları da hedefimize ulaşacağımızın kanıtı” ifadelerini kullandı.
banner560
Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun erken yerel seçim çağrısını desteklediklerini belirten İl Başkanı Ayhan Barut, “CHP olarak Sayın Genel Başkanımız gibi biz de iktidara hodri meydan diyoruz. Kendinize güveniyorsanız buyrun milletimize gidelim. Millet iradesini baskıyla, tehditle ortadan kaldırmak yerine tekrar milletimize gidelim ve en doğru kararı millet versin” dedi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2017, 22:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner621