Aziz Erbek Aladağ'da halkla buluştu

CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Av.Erbek Aladağlı hemşehrileri bir araya geldi

Aziz Erbek Aladağ'da halkla buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Av.Aziz Erbek partisinin Aladağ İlçe Örgütü’nü ziyaret etti, esnaf ve vatandaşın sorunlarını dinledi.

SOSYAL DEMOKRAT BELEDİYECİLİK

Av. Erbek, CHP Aladağ İlçe Başkanı Zekeriya Erkan, yönetim kurulu üyeleri ve partilileri ile bir araya geldi, projelerini ve neden Büyükşehir Belediyesi’ne talip olduğunu anlattı. Esnaf ve vatandaşın samimi ve sıcak ilgisi ile karşılanan Av.Erbek, Büyükşehir ve ilçe belediyelerine sosyal demokrat belediyecilik anlayışını getireceklerini belirtti.


HER KESİMDEN DESTEK İSTİYORUZ

banner625
Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanmak için her kesimin desteğine ihtiyaç olduğunu belirten Av.Erbek, ‘Parti ayrımı gözetmeden Aladağlı hemşehrilerimizin de artık sosyal demokrat bir belediyecilik anlayışına destek vereceklerine inanıyorum. Hemşehrilerimiz çağdaş ve modern, yaşam kalitesi yüksek bir Adana’da yaşamayı hak ediyor. Adana’yı yaşanabilir bir kent haline getirmek için projelerimizle hazırız. Belediyenin kaynakları doğru kullanılırsa, Büyükşehir olarak yapamayacağımız hizmet yok.’dedi.İLÇE BELEDİYELERİ DE ÖNEMLİ

Ülkemizin geleceği açısından 2019 yılının büyük bir önem taşıdığına dikkat çeken Av.Erbek, ‘Bir yurtsever, bir vatansever olarak ülkemizin geleceğini sıkıntılı görüyorum. Bu nedenle öncelikle hedefimiz yerel iktidar olmalı. Yerel seçimleri, Adana’yı, ülkemizin ve halkımızın geleceğini önemsediğim için Büyükşehir Belediyesi’ne talip oldum. Büyükşehir kadar ilçe belediyelerinde de sosyal demokrat belediyecilik anlayışını hakim kılmalıyız. Aladağ ilçe merkezimizi, düzenli ve şirin bir görünüme kavuşturacağız. Aladağlı hemşehrilerimizden de destek bekliyoruz.’diye konuştu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz