Aziz Erbek'ten flaş "1071 hizmet" açıklaması

CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Aziz Erbek, Adanahabermerkezi.com'a yaptığı açıklamada, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'nün Adana'nın kurtuluşunun 96. yılında düzenlediği, hizmet açılışı ve temel atma töreninde dile getirilen "1071 hihmet ve temel atma" ifadesinin inandırıcı olmadığını söyledi.

Aziz Erbek'ten flaş "1071 hizmet" açıklaması
Adanahabermerkezi.com
Belediyelerin ana görevlerinden birinin, temizlik, suyun akması gibi temel hizmetleri yapmak olduğunu anımsatan CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Aziz Erbek şöyle konuştu;

"1071 PROJE HAYATA GEÇSEYDİ ADANA'NIN UÇMASI GEREKİRDİ"

"Belediye'nin temel hizmetleri yapması proje değildir. Hatta bu hizmetleri yapmazsan suç  olur.  Proje ise Adanalılar'ın ciddi fayda sağladığı hizmetlerdir. Proje dendiğinde, yeni bir bulvar açmak gibi faaliyetler ifade edilmeli.  10 Metre kaldırım yapmayı proje diye göstermek, kişinin de vizyonunu gösterir. Şayet gerçekten halkın fayda sağladığı 1071 proje olsaydı, Adana'nın uçması, Avrupa düzeyinde bir kent olması gerekirdi. Ama öyle birşey yok. Bu nedenle de Adana yaşanabilirlik sıralamasında malesef ülkemizdeki sıralamada çok geride kalıyor. Bu nedenle 1071 Proje iddiasının Adana halkına inandırıcı gelmediğini görmek için kahin olmakta gerekmiyor"
banner625
 
 
Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2018, 21:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz