Bahçeli’den hemşehrileriyle sıcak bayramlaşma

Başkan Sözlü, Adana heyetiyle birlikte Ankara’ya gidip, MHP Genel Başkanı Bahçeli ile bayramlaştı.

Bahçeli’den hemşehrileriyle sıcak bayramlaşma
banner560

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Kurban Bayramı’nın ikinci gününde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi’nde düzenlenen törende MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve partililerle bayramlaştı.
MHP Genel Merkezi’deki bayramlaşmaya MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin memleketi Adana’dan yoğun katılım oldu. Binlerce MHP’liyi buluşturan törende Adana Milletvekilleri, Adana İl  Yönetim Kurulu üyeleri, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ile ilçe belediye başkanları, Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve MHP Genel Merkez yöneticileriyle tokalaşıp, bayramlaştı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, memleketi Adana’dan gelen hemşehrilerini görünce büyük memnuniyet yaşarken Başkan Hüseyin Sözlü ve beraberindeki partililerle ayak üstü sohbet edip, hal, hatır sordu. Başkan Hüseyin Sözlü, MHP Genel Merkez yöneticileriyle ve diğer illerden gelen heyetlerle de bayramlaşarak, birlik, beraberlik ve dayanışma örneği sergiledi.

Başkan Sözlü, MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, Karaisalı Belediye Başkanı Sadettin Arslan, İmamoğlu Belediye Başkanı Gazi Adamhasan ile il ve ilçe teşkilat yöneticileri MHP Genel Merkezi’nde hatıra fotoğrafı çekilip, Başkent’teki sıcak bayramlaşmayı ölümsüzleştirdi. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner573

banner572