banner641

Bakan Çelik, Vatandaşlar ile Buluştu

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Adana ziyareti kapsamında, geçtiğimiz günlerde başlanan ve büyük bir hızla ilerleyen Magarsus Antik Kenti’ndeki kazı çalışmalarını yerinde görmek üzere Karataş İlçesi’ne giderken, Yüreğir İlçesi’ne bağlı Doğankent’i ziyaret edip, vatandaşlar ile bir araya geldi.

 Bakan Çelik, Vatandaşlar ile Buluştu

banner560

Vali Hüseyin Avni Coş ve bürokratların eşlik ettiği Doğankent gezisi sırasında vatandaşlar ve esnafla tek tek tokalaşarak hal ve hatırlarını soran Bakan Çelik, ziyaret ettiği bir kahvede vatandaşlarla sohbet etti.

Gösterilen yoğun ilgi ve sevgi gösterileri karşısında hayli mutlu olduğu gözlenen Bakan Çelik, Adana’nın Akdeniz’den dünyaya açılan penceresi olan Karataş ilçesinin gelişip kalkınmasına büyük önem verdiklerini ve bu şirin ilçenin, özellikle turizm sektöründe önemli bir konuma sahip olması için çaba sarf ettiklerini söyledi.

Doğankent ziyareti sırasında vatandaşların taleplerini dinleyen Bakan Çelik, yaşanan tüm sıkıntıların not edildiğini ve çözüm yollarının kısa sürede yaşama geçirileceğini söyledi. Ziyaret, vatandaşların yoğun sevgi gösterileriyle noktaladı.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2013, 12:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640