banner641

Bakan Ömer Çelik Seyhan Danışma meclisinde

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer ÇELİK’in de katıldığı 63. Danışma Meclisi Toplantısında bir konuşma yapan AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Kasım PAMUK: “Başbakanımızı çekemeyenler ondan kurtulmak için ona her türlü iftira ve hakareti yaptılar. Adeta Başbakanımız Hz. Yusuf gibi zindanlara atıldı. Allah Genel Başkanımızı zindanlardan çıkarıp Türkiye’ye Başbakan yaptı. Millete söyleyecek sözü olmayan ve kendine güveni olmayanlar hala bu yollara tevessül ediyorlar. Fakat her defasında Allah onların oyunlarını boşa çıkardı, kazdıkları kuyulara kendileri düştüler.” dedi.

Bakan Ömer Çelik Seyhan Danışma meclisinde

banner560

AK Parti’nin oylarını sürekli artırdığını söyleyen PAMUK: “ Başbakanımızı tanıyanlar O’nun halk tarafından destekleneceğini çok iyi biliyorlardı. Halkın bu teveccühünü engellemek için, halkın onu tanımamasını veya yanlış tanımasını sağlamak için tezvirat yaptılar. Fakat her şeye rağmen halkın çeşitli kesimleri O’nu tanıdıkça ona desteğini artırdı. AK Parti her seçimde 5 Milyon oy artırarak %50’yi geçti.” dedi.

Seyhan’da Seçim Koordinasyon merkezini kurduklarını ve sandık çalışmalarına başladıklarını belirten PAMUK: “ Seyhan’da 78 Bin üyemiz, 15 Bin kişilik teşkilatımız ve 7 Bin kişilik sandık görevlimiz var. Eğitim ve motivasyon çalışmalarımız başladı. Seyhan’da seçime hazırız. Seçim takviminin açıklanmasını bekliyoruz. Seçim takviminin açıklanması ile birlikte alanlarda olacağız. Seyhan ve Büyükşehir Belediyelerini kazanmak için var gücümüzle çalışacağız.” dedi.

Yan gelip yatmakla seçim kazanılamayacağını söyleyen PAMUK: “ Seçimi kazanmanın stratejisi çok çalışmak, halkın gönlünü kazanmak ve sandığa sahip çıkmaktır. Biz bu stratejiye uygun olarak gerekli altyapıyı hazırladık. Şimdi mahllelerde gerekli eğitim çalışmaları ile yoğun bir tempoda çalışıyoruz.” diyerek sözlerine son verdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2013, 11:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640