Başkan Arıkan yaşlılarla bir araya geldi

Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan "Yaşlılar Haftası" dolayısıyla, yaşlılarla Hayalpark’ta bir araya gelerek çeşitli hediyeler dağıttı.

Başkan Arıkan yaşlılarla bir araya geldi


banner625
Adana Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile Seyhan Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan yaşlılar Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan’ın davetlisi olarak öğle yemeğinde Hayalpark’ta bir ara geldi. Çocukların geleceği ne kadar önemliyse, yaşlıların da o kadar önemli olduğunu söyleyen Başkan Yıldıray Arıkan, “Millet olarak yaşlıları yük olarak değil, büyük bir kazanç olarak gören bir kültüre sahibiz. Bizim için atamız, büyüğümüz saygı gösterilesi, değer verilesi ve elleri öpülesi kişilerdir. Onların geniş ufukları, tecrübeyle kesinlik kazanmış bilgi ve birikimleri, her zaman yararlanmamız gereken, geçmişe ve bugüne olduğu kadar geleceğe de ışık tutan birer kaynaktır" dedi.

Yaşlıların sadece belirli gün ve haftalarda anılmaması gerektiğini de vurgulayan Başkan Arıkan, yemeğe katılan yaşlılara çeşitli armağanlar verdi. Buarada Hayalpark kapalı havuzu da gün boyunca yaşlılara tahsis edildi.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2013, 13:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz