banner654

Başkan Çelikcan kapı kapı geziyor

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan mahalle gezilerini aksatmadan sürdürüyor.

Başkan Çelikcan kapı kapı geziyor

Yüreğir'e bağlı mahalle ve köylerde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Çelikcan Yüreğir'e yapılan çalışmaları anlattı. AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Ahmet Çözer, meclis üyeleri ve eşi Mehtap Çelikcan ile birlikte gezilerini sürdüren Başkan Çelikcan  "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Başkanımız Binali Yıldırım ve hükümetimiz önderliğinde hedefimiz bölgesinde güçlü ve lider ülke olma yolunda hızla ilerliyoruz." diyerek yapılacak olan referandumun önemine değindi.

Gittiği her yerde vatandaşların büyük ilgi alakasının kendilerini mutlu ettiğini belirten Başkan Çelikcan " Genç vatandaşlarımız  2002'de bu yana AK Parti'nin istikrarlı bir şekilde devam eden  iktidarını görmektedirler. Ama belli bir  yaşın üzerinde olan vatandaşlarımız AK Parti İktidarından önceki dönemlerin sıkıntılarını yaşadıklarını için istikrarın önemini çok iyi biliyorlar. Bu yüzden gittiğimiz her yerde vatandaşlarımız bizlere önem vermesi önemlidir."
Yapılacak olan referandumda vatandaşların neden evet demesinin gerekçelerini sıralayan Başkan Çelikcan " Güçlü hükümet sistemini ülkemizi bölgesinde ve küresel siyasette daha etkili bir konuma yükseltecektir. Sorun çözen, güçlü bir ülke olarak bölgede etkinliğimiz artacaktır." diyerek yapılacak olan referandumda vatandaşlardan destek istedi.

Geçmişte yaşanan hükümet krizlerinin yeni sistemle birlikte tarihe karışacağını belirten Başkan Çelikcan ''Cumhurbaşkanı halk tarafından yüzde 50'nin üzerinde bir oy oranı ile seçileceği için, siyasette birliktelik artacak, kutuplaşma azalacak. Siyasette daha sorumlu, daha akılcı daha uyumlu bir anlayış hakim olacak. Yönetimde çift başlılık ortadan kalkacaktır." diyerek ülkemizin geçmişte yaşadığı hükümet krizlerinin bir daha yaşanmayacağını belirtti.


banner625

   

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz