Başkan Çetin çat kapı ziyaret etti, 6. emekli evinin müjdesini verdi

​Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, hizmete giren Beyazevler Semt Kreşi ve yapımı devam eden Emekli Dinlenme Evlerine çat kapı ziyarette bulundu. Emekli Dinlenme Evlerinde yoğun bir ilgiyle karşılanan Çetin, “Adana halkı bizi izlemeye devam etsin. Türkiye’nin örnek alacağı yeni projelerimiz gelmeye devam edecek” dedi.

Başkan Çetin çat kapı ziyaret etti, 6. emekli evinin müjdesini verdi
banner560
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Beyazevler Mahallesi, Huzurevleri Mahallesi, Toros Mahallesi, Belediye Evleri Mahallesi ve İller Bankası Emekli Dinlenme Evlerine çat kapı ziyarette bulundu. 
Yaptığı ziyaretlerde alkışlarla karşılanan Çetin, emeklilerin taleplerini dinledi. Emeklilerin, “Kendimizi evimizde gibi hissediyoruz. Sosyal demokrat belediyecilik budur” diyerek teşekkür ettiği Çetin, “Türkiye’de ilk kez kadın ve erkek emeklilerin bir arada dinlenip hoşça vakit geçirebileceği Emekli Dinlenme Evleri’ni hizmete açıyoruz. Siz kendinizi evinizde hissedin diye bu projeleri hayata geçiriyoruz. Dönem dönem bu ziyaretlerde bulunup sizlerin nabzını ölçüp, taleplerinizi dinliyoruz. Türkiye’nin örnek alacağı projelere imza atıyoruz. Birçok belediyeden özellikle Cumhuriyet Halk Partili belediyelerden, projelerimizi örnek aldıklarına yönelik kutlamalar alıyor ve mutlu oluyorum. Adana halkı, yeni projelerimiz için bizi izlemeye devam etsin. Türkiye’nin örnek alacağı yeni projelerimiz gelmeye devam edecek” dedi.

Beyazevler 75. Yıl Parkı’nda yapımı devam eden Emekli Dinlenme Evinde de incelemelerde bulunan Başkan Çetin, “Biliyorum ki, Beyazevler Mahallesi’ndeki vatandaşlarımız buradaki emekli evinin tamamlanmasını hasretle bekliyorlar. 15-20 gün sonra bu Emekli Dinlenme Evimiz de hazır hale gelecek. Daha sonra tefrişat hazırlıkları tamamlanacak ve en kısa sürede Emekli Dinlenme Evimiz hizmete girecek. Yapımına başlanan 6. Emekli Evi’miz de 100. Yıl Mahallesine olacak. 100. Yıl halkına müjdemiz olsun” diye konuştu. 

Başkan Çetin’in çat kapı ziyaretlerinde Beyazevler Semt Kreşi’ni ziyaret ederek, çocuklarla ve veliler ile sohbet eden Çetin, ihtiyaç duyulan her semte semt kreşi yapacaklarını yineledi.
Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2016, 09:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner573

banner572