Başkan Öztürk Kaymakam karakuş’u ziyaret etti

30 Mart 2014 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin ardından Ceyhan Belediye Başkanı seçilen Alemdar Öztürk, Ceyhan Kaymakamı Gürbüz Karakuş’u makamında ziyaret etti.

Başkan Öztürk Kaymakam karakuş’u ziyaret etti

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Gürbüz Karakuş “ Ceyhan Belediye Başkanı seçilen Alemdar Öztürk beye çalışmalarında başarılar diliyorum. Ceyhan’a daha iyi hizmet etmek için devletimizin tüm kurum ve kuruluşlarıyla birlikte ve koordineli çalışmasında büyük yarar vardır. Ben kendisine yeni görevinin hayırlı ve işlerinin başarılı olmasını dilerim.” Dedi.

banner625
Kamu kurum ve kuruluşları ile koordineli bir biçimde çalışacağız

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ise konuşmasında “Kamu kurum ve kuruluşları ile çekişme içersinde olmak hizmetin üretilmesinde en büyük engeldir. Ceyhan’ımıza en iyi şekilde hizmet edebilmek için Sayın Kaymakamımız Gürbüz Karakuş’un da belirttiği gibi Kaymakamlık, Belediye ve tüm kurumlarla birlikte çalışmamız gerekir. Amacımız koordineli bir biçimde çalışarak ilçemizin hizmet çıtasını en üst sıralara çıkarmaktır. Gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı sayın kaymakamımıza çok teşekkür ederim.” Şeklinde konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2014, 16:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz